Kaitsepoliitika

Meie eesmärgiks on kaotada Riigikogu parteide vahelised erimeelsused riigikaitse-julgeolekuküsimustes, see iseeneses tagab kindlama riigi.

Esmatähtis on meie iseseisev kaitsevõime. Julgeolek peab olema terviklik, muuhulgas hõlmama ka keskkonnaprobleemidest tingitud ohud.

Peame oluliseks Eesti aktiivset ja mõtestatud koostööd NATO riikidega. Panustame küberkaitsele ja rõhume julgeoleku arendamisel sobiliku tehnoloogia edenamisele.

Sisejulgeolek

Kõikide ühiskonnaliikmete turvalisuse peab kindlustama avaliku, era- ja mittetulundussektori tõhus koostöö, mille läbivaks suunaks on ohtude ennetamine.

Politseinike ülesanne on inimesi kaitsta ja tagada avalik kord, mitte elada reformist reformini. Menetluskvaliteedi tõstmine tõstab tööviljakust ja säästab kallitest kohtulahenditest.

Tahame, et politseiniku, päästja ja piirialvuri amet tõuseks taas au sisse. Samas peame oluliseks väärtustada ka abipolitseinike ja abipäästjate ning kodanikualgatuse korras turvalisuse tagajate tööd.

Välispoliitika

Eesti välispoliitika eesmärgiks peameusaldusväärse ja arvestatava liitlase tuntuse saavutamist nii NATO-s kui EL-s. Soovime tihendada koostööd Põhjala riikidega, ning hoida jätkuvalt head joont suhetes Venemaa ja Ameerika Ühendriikidega.

Eestil on aeg aidatata abivajajaid. Tahame toetada Ida-Euroopa ja Kesk-Aasia eurointegratsioonist huvitatud riikide tegevust ning anda oma panus vaesuse ja keskkonna- ning kliimaprobleemide vähendamisse maailmas.

Riigi üldise majanduse edenemiseks peame oluliseks välismajanduse arendamist.

Loe meie valimislubadusi siit->

e-Demokaaria ja e-Riigi Akadeemia kutsuvad meid üles levitama ausa e-hääletamise põhimõtteid.

Erakond Eestimaa Rohelised lubab, et järgib neid põhimõtteid ja ei lähe kaasa ahvatlusega valijaid lubamatult mõjutada.

Asjakohane video hea valimistava kohta on vaadatav siin:

On aeg!
Uus energia

KONTAKT

Erakond Eestimaa Rohelised

P.Süda tn 1, Tallinn 10118

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Äriregistri kood: 80223139

--------------------------------------

SWEDBANK: 221029698609
IBAN: EE07 2200 2210 2969 8609