Haridus- ja teaduspoliitika

Tark hariduspoliitika on parim majanduspoliitika. Meie leiame, et haridus peab olema kvaliteetne igal tasemel. Koolihariduses tahame väärtustada nii õpilast kui õpetajat, muutes õppe indiviidikesksemaks, kus võtmesõnadeks koostöö ja paindlikkus. On aeg täpsustada õpetajaameti sotsiaalsed garantiid ning võimaldada õpetajatele loomingulise tööga kaasnevaid eeldusi.

Tippteadus viib Eesti elu edasi. Ülikoolid peaksid toimima tervikuna, teadlastele tuleb tagada paremad tingimused. Teaduse rahastamisel tuleb lähtuda kvaliteedist, mitte rutiinist ega massist.

Kultuuripoliitika

Arvestades, et tänapäevases ühiskonnas loominguliste töökohtade osakaal aina kasvab, tuleb tagada inimestele eeldused kultuurse, vaimselt täisväärtusliku elu elamiseks. Kultuurivaldkonna esindajad väärivad, et neid rohkem kuulda võetaks: moodustavad ju just nemad akadeemikute kõrval kõige loomingulisema ja harituma ühiskonnaosa.

Kultuurikandjate organiseerumine võrgustikuks aitaks välja selgitada valdkonna vajadused ja tulevikusihid. Kultuuri rahastamine peaks toimuma samadel alustel riigikaitsega

Loe meie valimislubadusi siit->

e-Demokaaria ja e-Riigi Akadeemia kutsuvad meid üles levitama ausa e-hääletamise põhimõtteid.

Erakond Eestimaa Rohelised lubab, et järgib neid põhimõtteid ja ei lähe kaasa ahvatlusega valijaid lubamatult mõjutada.

Asjakohane video hea valimistava kohta on vaadatav siin:

On aeg!
Uus energia

KONTAKT

Erakond Eestimaa Rohelised

P.Süda tn 1, Tallinn 10118

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Äriregistri kood: 80223139

--------------------------------------

SWEDBANK: 221029698609
IBAN: EE07 2200 2210 2969 8609