Sellest ei räägita, kuid just nii see on - sinu hääl ei lähe kuhugi kaduma või rändama, vaid määrab lisaks valimistulemusele ka erakonna rahakoti paksuse.

Kui sa hääletad mõne praeguse Riigikogus istuva erakonna kandidaadi poolt, siis lased sa koos valimissedelil oleva häälega selle erakonna kassasse pea 50 eurot ja maksad lisaks kinni kõigi nende saadikute töötasud ja rumalad otsused, mis ei ole kuidagi sinu seisukohtadega kooskõlas. See raha tuleb otseselt sinu käest - st riigi korjatud maksutuludest.

Kui sa annad hääle Rohelistele, siis toetad sa selge maailmavaatega erakonda umbes 17 euroga nelja aasta peale. Seda ka siis, kui me Riigikogust välja jääme. 

Mõtle, kellele sa oma häälega raha anda tahad!

Vali rohelise ilmavaate eest seisjad! Valimiskompass 2011 tulemuste järgi olid Rohelised konkurentsitult parimate seisukohtadega esimesed! Vaja on vaid sinu otsust valida mitte reklaamide ohvriks langedes, vaid oma seisukohtade järgi!

Loe Roheliste programmi: http://erakond.ee/index.php/programm

Vali Eestile tervem, targem ja jätkusuutlik tulevik — vali Erakond Eestimaa Rohelised kandidaate! Vali Rohelisi isegi siis, kui nimi tuttav ette ei tule - kõik kandidaadid on rohelise ilmavaatega head inimesed. Vali ilmavaate järgi! vt https://www.valimised.ee/win

On aeg!
Uus energia

KONTAKT

Erakond Eestimaa Rohelised

P.Süda tn 1, Tallinn 10118

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Äriregistri kood: 80223139

--------------------------------------

SWEDBANK: 221029698609
IBAN: EE07 2200 2210 2969 8609