"Selgelt kõige koherentsemate mõtetega ning parimate sisuliste teadmistega kandidaat (Olev-Andres Tinn - toim.) tänases saates, esindas ka selget maailmavaadet, ülejäänute puhul oli suhteliselt keeruline arusaada, millist maailmavaadet nad üldse esindasid," ütles TTÜ innovatsioonipoliitika ja tehnoloogia valitsemise õppetooli juhataja Rainer Kattel. http://valimised.err.ee/…/94ac6edc-9bc4-4269-a215-4050eda26…

Roheliste 7 punkti

1. Loome Eestile eeldused saada Euroopa Mahemajanduse Keskuseks, arvestades tootjate, töötlejate, teadlaste ja muidugi tarbijate ettepanekutega.

2. Anname hoo sisse ühistulisele majandamisele koos kogu Eestis tegutseva Ühistupanga loomisega, mille omanikuks saavad kõik Eesti kodanikud, kes seda soovivad ja hoiustamiseks kasutavad.

3. Teadus ja haridus saavad kindlamad rahastamise alused. 

4. Taastuvenergia tasu kaob arvetelt. Kasutame Euroopa raha, et kõiksoovijad saaksid endale ise taastuvenergiat toota!

5. Tõstatame riigikogu saalis kodanikupalga kehtestamise ja kanepi riikliku reguleerimise teemad.

6. Vähendame erakondade riigipoolset sponsoreerimist vähemalt poole võrra ning jagame Riigikokku saades poole riigi eraldatavast rahast heategevuseks.

7. Toetame isikustatud/individuaalse meditsiini arengut

Loe Roheliste programmi: http://erakond.ee/index.php/programm

Vali Eestile tervem, targem ja jätkusuutlikum tulevik — vali Erakond Eestimaa Rohelised kandidaate! Vali Rohelisi isegi siis, kui nimi tuttav ette ei tule - kõik kandidaadid on rohelise ilmavaatega head inimesed. Vali ilmavaate järgi! vt https://www.valimised.ee/win

On aeg!
Uus energia

KONTAKT

Erakond Eestimaa Rohelised

P.Süda tn 1, Tallinn 10118

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Äriregistri kood: 80223139

--------------------------------------

SWEDBANK: 221029698609
IBAN: EE07 2200 2210 2969 8609